Kontakt i oferta

Każdy artysta najbardziej cieszy się, kiedy prace, które wykonał z pasji tworzenia – wkładając w to swój talent, czas, pieniądze, a nieraz i zdrowie – docierają potem do innych, budzą pozytywne emocje i raz stworzone – żyją swoim życiem dalej. Dlatego z przyjemnością przedstawiam ofertę i wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam do współpracy.


Szukasz kogoś, kto poprowadzi warsztaty fotograficzne – nauczy, zainspiruje, podpowie?

Oferuję prowadzenie warsztatów fotograficznych z zakresu fotografii przyrody, fotografii krajobrazu, podróży (Islandia) – zarówno on-line, stacjonarnie o raz w terenie – zarówno dla grup jak i odbiorców indywidualnych.

Publikuję też serię warsztatów fotograficznych na kanale YouTube.

Poszukujesz zdjęć do albumu, kalendarza, książki, czy po prostu dla siebie na ścianę? 

Wszystkie fotografie prezentowane na tej stronie są wykonane profesjonalnym sprzętem fotograficznym firmy Canon, wywoływane z fomatu RAW przy użyciu programu Lightroom na monitorze firmy Eizo. Dzięki temu mogę zagwarantować wysoki standard i dużą rozdzielczość prac. Oferuję możliwość wydruku wybranych prac na najwyższym, profesjonalnym poziomie.

Jesteś zainteresowany wynajmem wystawy fotograficznej „Barwy Krajobrazu”?

Do dyspozycji 44 prace (poziome – format 50×70 cm) profesjonalnie wydrukowane na papierze barytowym, oprawione w passe-partout, szkło i aluminiową ramę. Zdjęcia ukazują piękno krajobrazów Polski (32 prace) oraz Islandii (12 prac).
Wystawa prezentowana w galerii PROM Saska-Kępa w Warszawie (marzec 2019), w Muzeum Przyrodniczym Bieszczadzkiego Parku Narodowego w Ustrzykach Dolnych (lipiec-wrzesień 2019) oraz w Muzeum Przyrodniczo-Leśnym Białowieskiego Parku Narodowego (lipiec 2020 – maj 2021).

Poszukujesz unikatowej sztuki – dla siebie lub na prezent?

Oprócz profesjonalnych wydruków, proponuję prace wykonane w technice gumy dwuchromianowej. Wszystkie prezentowane dzieła są wykonywane przeze mnie osobiście – od pierwszej idei, aż po własnoręczny podpis na końcowej odbitce.
Na życzenie dołączam certyfikat autentyczności, który stanowi świadectwo legalności i oryginalności nabywanego dzieła.


dane kontaktowe:

Katarzyna Gubrynowicz

+48505371991

kgubrynowicz(e)gmail.com