Kontakt i oferta

Każdy artysta najbardziej cieszy się, kiedy prace, które wykonał z pasji tworzenia – wkładając w to swój talent, czas, pieniądze, a nieraz i zdrowie – docierają potem do innych, budzą pozytywne emocje i raz stworzone – żyją swoim życiem dalej. Dlatego z przyjemnością przedstawiam ofertę i wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam do współpracy.


Szukasz kogoś kto poprowadzi warsztaty fotograficzne – nauczy, zainspiruje, podpowie?

Oferuję prowadzenie warsztatów fotograficznych z zakresu fotografii przyrody, fotografii krajobrazu, podróży (Islandia) – zarówno on-line, stacjonarnie o raz w terenie – zarówno dla grup jak i odbiorców indywidualnych.

Poszukujesz zdjęć do albumu, kalendarza, książki, czy po prostu dla siebie na ścianę? 

Wszystkie fotografie prezentowane na tej stronie są wykonane profesjonalnym sprzętem fotograficznym firmy Canon, wywoływane z fomatu RAW przy użyciu programu Lightroom na monitorze firmy Eizo. Dzięki temu mogę zagwarantować wysoki standard i dużą rozdzielczość prac. Oferuję możliwość wydruku wybranych prac na najwyższym, profesjonalnym poziomie.

Jesteś zainteresowany wynajmem wystawy fotograficznej „Barwy Krajobrazu”?

Do dyspozycji 44 prace (poziome – format 50×70 cm) profesjonalnie wydrukowane na papierze barytowym, oprawione w passe-partout, szkło i aluminiową ramę. Zdjęcia ukazują piękno krajobrazów Polski (32 prace) oraz Islandii (12 prac).
Wystawa prezentowana w galerii PROM Saska-Kępa w Warszawie (marzec 2019), w Muzeum Przyrodniczym Bieszczadzkiego Parku Narodowego w Ustrzykach Dolnych (lipiec-wrzesień 2019) oraz w Muzeum Przyrodniczo-Leśnym Białowieskiego Parku Narodowego (lipiec 2020 – maj 2021).

Poszukujesz unikatowej sztuki – dla siebie lub na prezent?

Oprócz profesjonalnych wydruków, proponuję prace wykonane w technice gumy dwuchromianowej. Wszystkie prezentowane dzieła są wykonywane przeze mnie osobiście – od pierwszej idei, aż po własnoręczny podpis na końcowej odbitce.
Na życzenie dołączam certyfikat autentyczności, który stanowi świadectwo legalności i oryginalności nabywanego dzieła.


dane kontaktowe:

Katarzyna Gubrynowicz

+48505371991

kgubrynowicz(e)gmail.com