Madera – warsztaty fotograficzne

Marzec. W Polsce krajobraz jeszcze tonie w przedwiosennych szarościach. I właśnie wtedy warto wyruszyć w poszukiwaniu kolorowej wiosny na południe. To idealny czas, by wybrać się na słoneczną wyspę na Atlantyku – Maderę.

Zapraszam na warsztaty fotograficzne.

Chociaż Madera leży prawie 10 tysięcy kilometrów od Polski (na wysokości Maroko), to dzięki nowemu bezpośredniemu połączeniu z Katowic, od niedawna można dostać się na nią naprawdę szybko i niedrogo.
To wyjątkowa wyspa, zwana nie bez powodu „wyspą wiecznej wiosny”, gdzie zawsze jest zielono i ciepło.

Dla fotografów przyrody to prawdziwy raj w pigułce: na niewielkiej przestrzeni można spotkać zarówno wysokie, atrakcyjne góry, efektowne klify schodzące wprost do oceanu, turkusowe fale, wiecznie zielone pierwotne lasy wawrzynowe, wodospady, kwiaty czy endemiczne zwierzęta (ptaki, jaszczurki). Dzięki takiej różnorodności – można znaleźć tutaj wiele tematów do ćwiczeń, a jednocześnie przywieźć prawdziwe fotograficzne perełki.
Po prostu – miejsce z wielkim potencjałem.

18-28.03.2023

możliwy bezpośredni lot z Katowic (wizzair)


cena za 10 dni szkolenia warsztatowego: 2700.-
(w przypadku opcji tygodniowej: 18-25.03. cena: 2300.-)

Kameralna grupa 3-5 osobowa

Małe grupki to kameralny nastrój, większa mobilność, mniej osób, które wchodzą Ci w kadr, a przede wszystkim więcej czasu, jaki mogę poświęcić każdemu z uczestników – zarówno w terenie, jak i podczas omawiania jego prac.

Koszty wyprawy

Podana cena – to cena za same warsztaty (stosunek cena / liczba godzin wyjątkowo korzystna), które poprowadzę dla Was.
Przelot (kupno biletu) i ubezpieczenie turystyczne we własnym zakresie.
Nocleg, samochód – to wszystko możemy ogarnąć wspólnie i powinniśmy się zamknąć w kwocie 3000-4000.- od każdego z nas (wyżywienie we własnym zakresie).

O tej porze roku wschód słońca będzie ok 8:00 rano, a zachód ok. 20:00, ale że złota godzina trwa tam tylko około pół godziny – najbardziej intensywnie będziemy wykorzystywać właśnie poranki i wieczory (chyba, że pogoda zaskoczy nas malowniczymi chmurami). Reszta dnia to czas na lepsze poznanie wyspy, leśnych lewad, czy klimatycznych wiosek, odpoczynek oraz – co istotne – część teoretyczną oraz omawianie zdjęć zrobionych w terenie.

Po ukończeniu warsztatów każdy uczestnik otrzyma
pamiątkowy certyfikat, uprawniający do 10% zniżki
na warsztaty prowadzone przeze mnie na terenie kraju.


Jeśli masz jakieś pytania, coś jest niejasne – pisz lub dzwoń, chętnie pomogę:
[email protected] / +48505371991