Warsztaty fotograficzne – wiosenna Biebrza 2022

Fotorelacja z dwóch wiosennych warsztatów fotograficznych nad Biebrzą – kwiecień/maj 2022

Po warsztatach, o warsztatach…

Biebrza – magiczna kraina pełna niezwykłych krajobrazów, zwierząt, kwiatów. Planując podróż w te cudowne rejony trzeba postawić na dobrego przewodnika i mentora fotograficznego.
Gdy tylko dowiedziałem się o warsztatach organizowanych przez tak wszechstronną fotografkę jak Kasia, decyzja o wyjeździe zapadła w kilka chwil. Gdy tylko pojawiłem się na miejscu wiedziałem, że trafiłem we wspaniałe towarzystwo. Później poszło jeszcze bardziej z górki. Pobudka o 3, przegadana cała droga, dojazd na miejsce, wodery i w teren! Rześkie powietrze i niesamowite widoki szybko motywowały do działania. Kasia zawsze służyła radą i pomocą. Każdy miał dowolność kadru, zawsze mógł poprosić o pomoc, nie ważne czy fotografował makro, krajobraz, close-up, czy ptaszki. Trzeba także zauważyć, że warsztaty są przygotowywane na najwyższym poziomie. Wszystkie lokalizacje sprawdzone na kilka dni przed początkiem warsztatów. Niezależnie od pogody i miejsca było ciekawie i w pełni profesjonalnie. Po powrocie szybki przegląd zdjęć i znów w teren. To były bardzo intensywne dni w pełni poświęcone temu co na takim wyjeździe najważniejsze – fotografii. A to wszystko we wspaniałej, radosnej atmosferze, okraszonej mnóstwem humoru i przepełnionej fotograficznymi doświadczeniami. Więc jeśli poszukujecie warsztatów gdzie większość czasu spędzicie we wspaniałych, magicznych miejscach i będziecie uczyć się przez praktykę to serdecznie polecam!
Bartek Domagalski


Super warsztaty, mała grupa na odpowiednim poziomie zaawansowania, jak tylko uda się zgrać terminy, wybieram się na kolejne 🙂


Wspaniała przygoda w doborowym towarzystwie 🙂 W tak ciepłej atmosferze, w tak fajnie dobranych miejscach wiedza wchłaniała się sama. Polecam gorąco.
Magda


Bardzo dobrze przygotowanie warsztaty fotograficzne w niezwykłe pięknych miejscach pomiędzy ciszą a gwarem ptaków. Tempo warsztatów tak jak lubię- wysokie- z maksymalnym wykorzystaniem każdej godziny dnia i nocy. Kameralna grupa zapewniła większą mobilność z punktu do punktu a czas jazdy wspólnym autem pozwolił na przedyskutowanie wątpliwości powstałych w trakcie pleneru. Wyżywienie we własnym zakresie w tym przypadku było dla mnie dużą zaletą. Polecam!
EwaR


Fajnie spędzony czas w miłej atmosferze, poświęcony wyłącznie na swoją pasję – fotografię, pod okiem super fachowca.
Witek