Warsztaty fotograficzne – wiosenna Suwalszczyzna 2022

Fotorelacja z zielonej, wiosennej Suwalszczyzny – warsztatów fotograficznych, które odbyły się pod koniec maja. A Suwalszczyzna to zarówno malownicze jeziora i pagórki Suwalskiego Parku Krajobrazowego, jak i tajemnicze olsy, suchary, lasy i wielkie jezioro Wigry Wigierskiego Parku Narodowego. Temat zarówno na szersze krajobrazy, jak i na fotografię makro czy close-up. I chociaż poranne mgły pozostały tym razem w sferze marzeń, to dynamiczna pogoda z atrakcyjnymi chmurami, dała szanse na ciekawe kadry, nawet w ciągu dnia.

Po warsztatach, o warsztatach…

To nie były moje pierwsze warsztaty fotograficzne, gdyż mam za sobą już cztery (2 x indywidualne, 2 x grupowe), jednak pierwszy raz u Kasi… Mogłabym napisać, że były wspaniałe plenery fotograficzne, wykłady, omawianie zdjęć… Bo to było i wszystko profesjonalnie przygotowane. Dla mnie to też była nowość… Bo ja tego nie doświadczyłam na innych warsztatach. Ale te słowa i tak nie oddadzą tego, co chciałabym napisać w jednym zdaniu…to była prawdziwa uczta dla ciała i ducha.

Kasia jest wspaniałą kobietą zakochaną w przyrodzie. I tą wiedzą potrafi się dzielić.  Na warsztatach pomaga szukać kadrów, tłumaczy, jest niesamowicie cierpliwa. Wprowadza dużo pozytywnej energii.
Pierwszy raz po warsztatach czuję, że totalnie złapałam bakcyla… Ustaliłam sama ze sobą, że nie zawiodę Kasi i  pójdę w teren, będę ćwiczyła…

Myślę, że tego by chciała…Bo tylko wtedy, takie warsztaty mają sens…
Dziękuję Kasiu
Iza


Absolutnie profesjonalnie przygotowane, z ogromnym zaangażowaniem prowadzone zajęcia, wspaniała atmosfera. Już czekam na kolejne warsztaty, Dziękuję Kasiu!
Anka