Warsztaty fotograficzne – wiosenne Pieniny 2022

Fotorelacja z warsztatów fotograficznych w Pieninach – maj 2022

Po warsztatach, o warsztatach…

Warsztaty z Kasią.. są czymś co trudno opisać ze względu na ilość niesamowitych chwil spędzonych w idealnym zestawieniu :). Trudno mi je opisać ze względu na to, że byłam pierwszy raz na takich warsztatach i wiem, że u Kasi… nie ostatni 
Pozwólcie, że porównam je do KAWY idealnie zaparzona, przyrządzonej, podanej.

ZAPACH (kusi i korci) – miejsce oraz koszt ogółem tych warsztatów jest czymś po co sięgasz, bo warto. Niedrogo, a miejsca wybrane „perełki”, do których sam z tak dużą łatwością nie trafisz.
POSYPKA o smaku czekolady, kawy, miodu, cynamonu – jest tą namiastką, że czeka Cię urlop, nie tylko w miejscu którym wybrałeś, ale pasją, która Cię wypełnia, identyfikuje. Stajesz się unikatem, który należy szlifować.
PIANKA – powoduje, iż nie martwisz się o zakwaterowanie, wyżywienie, o to co będziesz robić „w wolnym czasie” , o dojazd w wybrane miejsca i czy zdążysz na podsumowanie swoich „wypocin” z ekspertem.
ESENCJA – to co najważniejsze.. otrzymujesz dawkę wiedzy w każdym zakresie, w jasny klarowny sposób. Kadry dopracowane w terenie potem przy omawianiu, powodują iż nie popełniasz następnych „gaf”. Zwracasz uwagę na to co ważne i co najlepsze… widzisz sam efekty. A to wszystko pod okiem fantastycznej, uśmiechniętej, zawsze pomocnej i otwartej prowadzącej.
FILIŻANKA / KUBEK kawy – mógłby zawsze być większy. I tak też jest na warsztatach u Kasi.. nigdy nie wiadomo kiedy czas ten upłynął i chciałoby się godzinę, dzień , tydzień dłużej… w pięknym otoczeniu, aparat, obiektywy, Ty i Kasia – (jedzenie i sen czasem staje się nieważny)
PO SPOŻYCIU KAWY – na ogół otrzymujemy dawkę niesłabnącej energii. I tak jest i w tym przypadku.. chęć do rozwijania swojej pasji, trudno wrócić do rzeczywistości – bo „człek” po powrocie wszędzie widzi nowe kadry, trudno zapomnieć o tych 4 dniach cudownego czasu spędzonego na rozwijaniu swoich umiejętności.
OTOCZENIE w którym spożywamy kawę – czasem wybieramy je, czasem jest przypadkowe. Tu jest pogoda, która jest od nas niezależna. My trafiliśmy na słońce, deszcz, 2 burze i 4 tęcze (których nikt się nie spodziewał).
POLECAM CAŁYM SERDUCHEM Warsztaty Kasi – WARTO !!
Niezależnie czy jesteś kawoszem czy herbaciarzem – warsztaty u Kasi są dla każdego – dla początkującego, zaawansowanego i mniej zawansowanego
.
Agata Wojtecka


Wyjątkowe, klimatyczne warsztaty, magiczny czas spędzony w gronie niesamowitych osób kochających przyrodę. Kasia otuliła nas swoją pasją, otwartością i stworzyła atmosferę niezwykle ciepłą. Oprócz dużej dawki wiedzy i praktycznych porad pokazała nam jak otworzyć się i spojrzeć na otaczający nas świat z innej perspektywy. Doświadczaliśmy emocji oraz inspiracji motywujących nas do dalszego działania. Bardzo profesjonalnie przygotowany wyjazd, dobrze przemyślany sposób wykorzystania czasu, miejsca idealnie dobrane do zastanej sytuacji. Zdecydowanie polecam.
Dorota.


Warsztaty w Pieninach były pierwszymi, w których uczestniczyłem z Kasią. Jak każdy, miałem jakieś oczekiwania, lecz rzeczywistość przerosła je o kilka długości. Moim głównym celem było podpatrzenie kadrowania, klimatu, smaku, koloru zdjęć Kasi. Częściowo mi się udało, choć jeszcze wiele analiz przede mną i jak to mówią piloci, wiele „godzin do wylatania”. Nie do końca rozumiem źródła magicznej atmosfery tych warsztatów, ale bez wątpienia była to zasługa Kasi. Od pierwszych chwil czułem jakbyśmy się znali z nią i z innymi uczestnikami od wielu lat. Nie mogę się doczekać kolejnych i już śledzę zapowiedzi 🙂 Z fotograficznym pozdrowieniem.
Piotr Ś