Warsztaty fotograficzne

Chcesz wybrać się w najpiękniejsze miejsca dzikiej Polski
by pod czujnym okiem specjalisty rozwinąć swoje umiejetności fotografa?
Poznać innych pozytywnie zakręconych ludzi,
przeżyć weekend, który da Ci wiedzę oraz mnóstwo pozytywnej energii do dalszych działań w terenie?


najnowsze oferty warsztatów fotograficznych – wiosna 2022

24-26.04.2022

29.04-03.05.2022

26-29.05.2022


Relacje z dotychczasowych warsztatów fotograficznych

Bombowe warsztaty pod okiem zakręconej na piękne widoki i bardzo pozytywnej prowadzącej. Nie tracimy czasu na sen, za to mamy nieograniczony czas na foto, nikt nie poganiał „no już chodźmy…”. Każdy mógł się „wypstrykać” do woli, aby później móc wspólnie omówić swoje wypociny. Możliwość poznania wspaniałych ludzi, których łączą wspólne zainteresowania. Wspaniała dawka wiedzy. Kiedy kolejne???

Janusz Ślubowski

Sama esencja fotografii przyrody, nie ma czasu na nudę. Dużo świeżego powietrza i kontaktu z naturą. Warsztaty dla tych co dopiero zaczynają przygodę z fotografią jak i dla tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę i umiejętności.

Wspaniale przygotowane i poprowadzone warsztaty w małym kameralnym gronie, w przemiłej atmosferze, z profesjonalistką znającą wszystkie zakątki Bieszczadzkiego Parku Narodowego oraz obowiązki fotografa w pasie nadgranicznym, mająca świetne podejście pedagogiczne. Dziękuję.

Renata Kniefel

Polecam warsztaty z Kasią. Warsztaty były zorganizowane w sposób rewelacyjny. Przygotowane kompletnie od A do Z. O nic nie musieliśmy się martwić. Wskazówki wysłane przed warsztatami wystarczyły aby w pełni się do nich przygotować. Dużo życzliwości, humoru i empatii. Polecam szczególnie osobom początkującym aby nabrali dobrych nawyków.

Kasia znalazła swój własny sposób na prowadzenie warsztatów, do których zresztą bardzo sumiennie się przygotowuje. Przed wyjazdem konsultuje z uczestnikami program, ale też chce wiedzieć jak najwięcej na temat naszych fotograficznych doświadczeń, upodobań, używanego sprzętu, a także… aktualnej kondycji i stanu zdrowia. 

Co ważne, spotkania odbywają się w kameralnych kilkuosobowych grupach, więc nie stoisz w rządku obok 15 fotografujących, ani nie musisz się obawiać, że inne osoby będą wchodzić ci w kadr. Dzięki małym grupom każdej osobie poświęca maksimum czasu i zaangażowania. 

Do tego otrzymujesz dawkę solidnej wiedzy z zakresu fotografii krajobrazowej, okraszonej uśmiechem i licznymi anegdotami. Każde wyjście z Kasią w plener to nie tylko nauka i wielka frajda, ale także lekcja pokory i szacunku dla Natury.    

Zdecydowanie polecam! 

Piotr Kasperczak

W rytmie natury cieszysz się światłem i cieniem. Czujesz dreszcz emocji. Obracasz się, a i tak nie sposób nadążyć za świetlistymi kadrami. Rejestrujesz je z zachwytem. Wiesz, że w 90% ujęć użyjesz przesłony 8, rozpoznasz sytuację, kiedy warto sięgnąć po dłuższy czas naświetlania. Rozumiesz znaczenie głębi. Wiesz, co i jak ustawić, co i w jakim programie poprawić później. Doskonała przeplatanka plenerów, teorii i praktyki. Eureka – niebo nie jest najważniejsze. Chłoniesz atmosferę zachwytu, energii, nieokiełznanej radości tworzenia. Pragniesz wrócić. Wrócisz.

Barbara Kuprel-Poźniak – uczestnik warsztatów jesiennych w Bieszczadach, 2021


Istnieje możliwość uzgodnienia prywatnych warsztatów fotograficznych w terenie w innym miejscu i innym terminie.

W celu uzgodnienia ceny i terminu dłuższych lub krótszych warsztatów fotograficznych
(kilkugodzinnych, jednodniowych, kilkudniowych), a także dla większej liczby uczestników – zapraszam do kontaktu: [email protected] .